Novinky

 

!!! V CHS Narenian se 1. 9. 2016 narodila štěňátka !!!

Hrdým tatínkem je náš Ardonek, maminkou krásná Naira Bersaltyna...
Damian                                          Dobby                                                   Diego
 

 

 

3. 11. 2013 DOUBLE CACIB Praha - Ardon Grand Mohutné srdce - Výborný 2, res.CAC.

6. 10. 2013 MVP České Budějovice - Ardon vyběhal ve třídě otevřené první místo - Výborný 1, CAC.

26. 9. 2013 V noci z neděle na pondělí se Ann Mary Mohutné srdce stala pyšnou matkou šesti nádherných štěňátek. Přejeme hoooodně dlouhý život a skvělé nové rodiny... Tatínkem štěňátek je GrCH. Flavio Eleuteria. Kdo máte zájem o štěňátko berňáčka s velmi zajímavým rodokmenem, neváhejte kontaktovat majitelku Petru Kňourkovou na tel. 775 277 362 nebo přes email amazing.heart@seznam.cz. 

27. 7. 2013 Došla nám krásná zpráva. Fenečka z naší CHS Ann Mary Mohutné srdce bude mít štěňátka s překrásným psem Flaviem Eleuteria, narození štěňátek bude koncem srpna.  

20. 6. 2013 Krásné 5. narozeninky Annie...

26. 5. 2013 MVP Litoměřice -  Ardonek Výborný 2, r.CAC.

11. 5. 2013 Klubová výstava Rožnov pod Radhoštěm Ardonek Výborný, Annie Velmi dobrá, oba s parádníma posudkama :-).

5. 5. 2013 MVP Praha - Dneska krásné třetí místo. Ardon Grand Mohutné srdce - Výborný 3.

31. 3. 2013 MVP České Budějovice - Ardonek měl dnes premiéru ve třídě otevřené a přestože byl nejmladší, mezi dospěláky se rozhodně neztratil a vyběhal krásné druhé místo - Výborný 2, r.CAC.

19. 3. 2013 Dneska slaví náš vrh A druhé narozeniny...Angie, Ardonku, Fredíku, Agoušku, Dorinko, hoooodně zdravíčka, to je to nejdůležitější. Za dva roky stihla Angie zkoušky BH a ZZO, Ardonek zkoušku ZOP, Angie, Ardonek a Fredík byli na vyšetření kloubů, všichni s negativními výsledky, Angie s Ardonkem zvládli úspěšně projít bonitací, Ardonkovi se povedlo získat Českého junior šampiona...jsem na celé Áčko moooooc pyšná, jen tak dál :-))).

3. 2. 2013 DUO CACIB Brno - Ardon Grand Mohutné srdce Výborný 1, CAC s opravdu nádherným posudkem :-))).

4. 11. 2012 Ardonek vybojoval na MVP Praha druhé místo - Ardon Grand Mohutné srdce Výborný 2, r.CAC.

20.-21. 10. 2012 Tento víkend byl ve znamení bonitací. Z naší CHS se bonitace zúčastnila fenečka Ann Mary Mohutné srdce s nádherným bonitačním kódem a náš Adronek, který se stal chovným psem :-))).

30. 9. 2012 Přestože Ardonek téměř vylínal, získal dnes na NVP v Brně krásnou známku Výborný 3.

17. 9. 2012 Přiletěly k nám další výsledky na dysplazii, fenečka Ann Mary Mohutné srdce HD A/A  ED 0/0 huráááá!!!!

26. 8. 2012 MVP Mladá Boleslav - Ardon Grand Mohutné srdce Výborný 1 CAJC. Tímto vítězstvím splnil Ardonek podmínky pro udělení titulu ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION !!! Máme obrovskou radost :-).

10. 8. 2012 Přišly výsledky rentgenů, výsledky jsou úžasné!!!!

                 Ardon Grand Mohutné srdce    HD A/A   ED 0/0   OCD neg.
                 Alfredo Primo Mohutné srdce   HD A/A   ED 0/0   OCD neg.

15. 7. 2012 Krásný výlet na NVP v Mladé Boleslavi - Ardon Grand Mohutné srdce - Výborný 1, CAJC, BOJ!!!

                                                                          Alfredo Primo Mohutné srdce - Velmi dobrý 3

2. 7. 2012 Ann Mary Mohutné srdce úspěšně složila zkoušku BH, moc gratulujeme a jsme moc rádi, že s Angie tak pěkně pracujete :-))).

29. 6. - 7. 7. 2012 Užili jsme si úžasný týden na výcvikovém pobytu v Pecce. Bylo to skvělé, super lidičky, atmosféra, prostě paráda, hned bych jela zase, takže doufám, že to vyjde i za rok :-). Jako bonus se nám povedlo s Ardonkem složit zkoušku ZOP!!!

24. 6. 2012 MVP Brno - Ardon Grand Mohutné srdce - Výborný 2

                                  Ann Mary Mohutné srdce - Velmi dobrá 3

20. 6. 2012 Naše milá Annie, přejeme ti krásné 4. narozeniny a ještě spoustu, spoustu let strávených ve zdraví jako doposud!!!

2. 6. 2012 V sobotu proběhla klubová výstava v Rožnově pod Radhoštěm a výsledky jsou takovéto:

                Ardon Grand Mohutné srdce - VÝBORNÝ 1, CAJC (z 27)

                Alfedo Primo Mohutné srdce - Výborný 3 (z 27)

                Ann Mary Mohutné srdce - Dobrá (bohužel úplně vylínala)

27. 5. 2012 MVP v Litoměřicích se zúčastlili dva pejsci z naší CHS a dopadli výborně :-)

                 Ardon Grand Mohutné srdce - Výborný 2

                 Alfredo Primo Mohutné srdce - Výborný 3

24. 5. 2012 O víkendu se tatínek našeho vrhu A Cameron Codeli Girls zúčastnil Světové výstavy psů v Salzburku a dosáhl úžasného výsledku -  první místo ve třídě otevřené!!! Moc gratulujeme, je to nádhera!!!

6. 5. 2012 Dnes jsme byli na MVP v Praze a vyběhali jsme krásné třetí místo (Výborný 3), z naší CHS se přijel předvést také Alfredo primo, který dostal nádhernou známku Výborný a skončil hned pod stupni vítězů. Moc děkujeme za skvělé předvedení.

7. 4. 2012 Holčička z našeho vrhu A Ann Mary Mohutné srdce úspěšně složila zkoušku ZZO, moooc gratulujeme, jsme na vás pyšní!!!

1. 4. 2012 Dneska jsme si udělali výlet na Mezinárodní výstavu v ČB a přestože Ardonek začíná línat, vyběhali jsme si krásné druhé místo :-)

Ardon Grand Mohutné srdce - Výborný 2 (z 12-ti psů)

19. 3. 2012 Naše milá štěňátka, Ardonku, Agi, Fredíku, Dorinko a Angie, utekl rok od doby, co jste jako malé myšky přišli za námi na svět a teď jsou z vás velcí nádherní berňáčci. K narozeninám přeji hlavně spoustu dalších let strávených ve zdraví!!! (myslím, že zbytek od svých úžasných rodinek dostáváte a já jsem za to moc vděčná :-)).

3. 3. 2012 Udělali jsme si hezký výlet na Oblastní výstavu v ČB, Ardonek si vyběhal známku Výborná 1, Vítěz třídy mladých.

5. 2. 2012 Víkendový výstavní maraton na DUO CACIB v Brně pro nás skončil nádherným druhým místem :-))).

                Ardon Grand Mohutné srdce

                Sobota - Výborný

                Neděle - Výborný 2 (z 12)

8. 1. 2012 Zúčastnili jsme se NVP v Brně a získali jsme v pěkné konkurenci známku Velmi dobrý 3.

 

6. 11. 2011 Dnes jsme se zúčastnili MVP v Praze, Ardonek dostal krásnou známku Velmi nadějný 2 s moc pěkným posudkem :-). Aby těch hezkých zpráv nebylo málo, přišli nám také nové fotky od Agiho (Agent Lou), majitelům moc děkuji :-). Fotky štěňátek z vrhu A ukládám do jejich fotogalerií, kde se můžete podívat jak pěkně rostou :-).

1.-2. 10. 2011 Strávili jsme příjemný víkend v Zárybničné Lhotě. V sobotu se předvedl Ardonek ve třídě dorostu, tentokrát byl oceněn známkou Nadějný (díky mému špatnému předvědení...do příště budeme pilně cvičit, ať máme známky co nejlepší :-)). V neděli se konal Svod mladých, kde byla štěňátka z vrhu A ohodnocena kladně, bez žádných závažných chyb. Moc děkuji majitelům, že přijeli a štěňátka moc pěkně předvedli. 

 

                            Ardon Grand Mohutné srdce                                      Alfredo Primo, Ardon Grand, Annie

18. 9. 2011 Dnes jsme se zúčastnili NVP v Brně a takto jsme dopadli :-):

Ardon Grand Mohutné srdce - Velmi nadějný 1

Ann Mary Mohutné srdce - Velmi nadějná 2

  

20. 6. 2011 Hooodně štěěěstííí, zdrááávíííí.... Naše milá Annulko, přejeme ti k tvým třetím narozeninám ještě hromadu dalších let strávených ve zdraví, aby sis stále mohla užívat své veselé povahy a psích lumpáren :-))).

 

23. 5. 2011 Víkend byl ve znamení velkého loučení. V sobotu nám odjely fenečky, v neděli pejskové, s každým štěňátkem bylo loučení těžší a těžší...i Ardonek odchod svých sourozenců pocítil. Už není s kým soupeřit a s kým se prát...nezbývá než občas nahánět kocoura provokatéra. Všem štěňátkům přejeme hodně zdravíčka, ať vás mají v nových rodinách rádi a jsou na vás hodní. Páníčkům přejeme trpělivost při výchově, a především hodně radosti s novými členy rodiny.

21. 5. 2011 Včera jsme měli na kontrole pana Eliáše a všechna štěňátka jsou standardní!!!! Od dnešního dne však nastává těžké loučení se štěňátky :-(((

14. 5. 2011 Ze štěňátek už se pomalu stávají malí obříci a řádí na zahradě jako tlupa loupežníků. V pátek proběhlo čipování a štěňátka byla moc statečná :-).

7. 5. 2011 Štěňátkům je 7 týdnů. Annie jako pečlivá maminka učí štěňátka bojovat o kořist, tahat se o hračky a na všechno bedlivě dohlíží. Na zahradě je u nás pořádně živo...

24. 4. 2011 Štěňátka dnes venku prožila svou první bouřku. Nejprve při ní spali, pak se snažili ukrást mamince nějaké to mlíčko, a když došlo, na chvíli u maminky zůstali a koukali z boudy, jak prší...nakonec si začali hrát a okusovat se :-).

23. 4. 2011 Víkend byl pro štěňátka návštěvní a většina z nich už poznala své budoucí rodiny. 

      

16. 4. 2011 Štěňátkům jsou už čtyři týdny, rostou nám jako z vody a nožičky mají čím dál rychlejší :-).

10. 4. 20011 Tatínek našich štěňátek JCh. Ch. Cameron Codeli Girls dnes bodoval na NVP v Ostravě a získal nádherné ocenění V1 CAC, Národní vítěz, BOB!!! Cameron tak splnil podmínky pro získání titulu Český šampion. Gratulujeme!!!

9. 4. 2011 Štěňátkům jsou tři týdny a v naší ,,ohrádce" už je pěkně veselo. Štěňátka vrčí, štěkají, koušou do brášků a sestřiček a snaží se chytnout bílé konce tlapiček nebo ocásku. Dneska jsme se pokusili o první společnou fotku. Dala nám pěkně zabrat, zatím to jsou malí neposedové :-).

      

2. 4. 2011 Za týden se hodně změnilo...Štěňátka nám rostou před očima, už putují po porodní bedně po čtyřech, zatím jejich chůze občas připomíná kolíbání kačenek a mnohokrát pokusy štěňátek končí natlučením tlamičky. Štěňátka také během týdne začala pomalu otevírat očka a také čumáčky se pěkně zabarvují do černa... Doplnila jsem váhy štěňátek a nové fotky :-).

26. 3. 2011 Přidaná fotogalerie a doplněné váhy našich malých jedlíků v jednom týdnu :-).

                            

21. 3. 2011 V sobotu (19.3.) se nám narodilo 6 krásných štěňátek a to pěkných cvalíků!!! Aby se se štěňátka nehádala rozdělila si to 3 na 3, tedy 3 pejsci a 3 fenečky, bohužel, jedna fenečka se s námi daší den rozloučila :-(. Štěňátek nám tedy zůstalo pět a my z nich máme obrovskou radost!!! Jsou to pěkní nenasytové, porád by jen jedli :-). Maminka poctivě masíruje bříška, čistí zadečky a dohlíží na štěňátka, když zrovna spí.

14. 3. 2011 Do porodu nám zbývá týden (nebo méně???), kdo ví, jak si to ta naše holčička zařídí...po zahradě nám už chodí pěkný váleček, procházky připomínají výlet dvou šneků a při lehnutí na bříško Annie neskutečně chrčí a funí, je totiž hrozně lakomá a místo toho, aby se pohodlně natáhla, si bříško teď bedlivě střeží. Fotka v dnešní 57. den. 

                            

7. 3. 2011 A máme 50. den, necelé dva týdny do porodu... 

            

6. 3. 2011 Díky kamarádovi Jirkovi a návodu ze stránek CHS Czech Rea máme od dnešního dne doma jednu super porodní bednu :-). Annie bednu důkladně očichala a s radostí se vrhla na dobroty, které na ni čekaly uvnitř bedny. Annie má moc ráda ohraničené prostory, jako je bouda a podobně, cítí se tam bezpečně, takže svou ,,ohrádku" si hned oblíbila a byla z ní nadšená.

                                                 

28. 2. 2011 A máme tři týdny do porodu. Změnilo se něco??? Naprosto nic...Jen to bříško trošku povyrostlo. Za chvíli to u nás bude ve stylu: ,,Mámu sním, tátu sním a tebe paničko taky sním!!!" Taaak Annie chutná. Opět po týdnu dodávám foto :-).

            

20. 2. 2011  Padl 35. den, krátce za polovinou březosti...a jak se má naše ,,těhulka"??? Klidnější? Ani náhodou, Annie je ze všeho nadšený a vítací pes, na nohou jako by měla péra. Jak se něco šustne, musí být u toho. A co kdyby se náhodou zrovna rozdávalo. Jídla přeci není nikdy dost. Dokonce i zbytky lojových koulí pro ptáčky, co byly pověšené na větvičkách stromů se ,,vytratily" i se síťkami. Mazlivější? Annie byla vždycky hodně mazlivá, ale teď je rozmazlená!!! Do všech ryje jako krtek, dokud si neprosadí svou. A kde je hlazení nejlepší? No přeci na bříšku :-). Zatím má Annie bříško malinké, i když trošku už vidět jde, na objemu začne nabírat v druhé polovině březosti. Tady máte dnešní foto, ať máte s čím srovnávat, až bříško povyroste :-).

              

11. 2. 2011 Hurááá, dnešní ultrazvukové vyšetření potvrdilo březost Annulky, štěňátka by se měla narodit kolem 19. března :-)))

17. a 19. 1. 2011 Annie se dočkala svého prvního ženicha a proběhlo krytí s překrásným psem JCh. Cameronem Codeli Girls. Jestli se krytí povedlo a budou štěňátka se dozvíme v polovině února. Více v sekci štěňata.

             

 27. 9. 2010 Jako přestarostlivá majitelka jsem dnes vzala Annie na ortopedické vyšetření k MVDr. Luďku Kučerovi, zajímalo mne především vyšetření na luxaci patelly (která se u berňáků nekontroluje, ale mohou ji mít i velká plemena a je dědičná) a vše je v naprostém pořádku. Neoficiální výsledky na luxaci jsou tedy negativní :-). Zároveň byla Annie pochválena za správnou tělesnou stavbu i hmotnost, díky které má předpoklady k dlouhověkosti bez velkých pohybových obtíží. (Snad se Annie bude těšit tak dobrému zdraví, jako její babička Cora z Hodolan :-))

26. 9. 2010 Na národní výstavě v Brně získala Annie známku velmi dobrá (prý je krásná, ale za drobnost - takže budeme víc jíst :-D)

15. 5. 2010 Annie získala na krajské výstavě ve Zlíně V1 VT Krajský vítěz!!! V závěrečných soutěžích pak Annie reprezentovala svou rodnou CHS od Bílé vrby a spolu s ,,bráškama" Brunem a Badym vybojovali 1. místo v soutěži o nejlepší chovatelskou skupinu!!!

           

8. 5. 2010 Annie získala na klubové výstavě v Rožnově známku VD.

    

25. 4. 2010 Na mezinárodní výstavě v Českých Budějovicích získala Annie známku V4 :-).

 

6. 3. 2010 Annie se zúčastnila oblastní výstavy v Českých Budějovicích - hodnocení VD2

25. 3. 2010 Dnes nám přišel certifikát o uznání mezinárodně chráněné chovatelské stanici - Mohutné srdce

20. 3. 2010 dnešní den Annie vstoupila do světa dospělých a byla uznána chovnou s krásným bonitačním kódem 535 A 54 A0

6. - 7. února jsme se zúčastnili mezinárodní výstavy DUOCACIB v Brně, Annie získala známky VD a

      

17. ledna 2010 založeny stránky CHS Mohutné srdce :-)